Collection: Homekeeping
This collection includes a curated selection of homekeeping essentials that make daily work a pleasure to do. Cleaning products, furniture restoration, soaps, kitchen towels, & more!
-
Eucalyptus Mint Bathroom Cleaner Concentrate Refill Kit
Regular price $15.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.95 USD -
Bows - Eco Friendly Dish Sponge
Regular price $3.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.95 USD -
Hawn Desk Organizer, Brass
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Foaming Hand Soap - Palace Tile
Regular price $8.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.95 USD -
Swedish Dishcloth Retro Coffee Spongecloth
Regular price $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.95 USD -
Swedish Dishcloth Set of 2 - Evergreen and Blossom
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.95 USD -
Beeswax Sandwich Bag - Bees - Set of 2 Food Wraps
Regular price $21.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.95 USD -
Swedish Dishcloth - Woodland Animals
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 USD -
Beeswax Bread Wrap - Bakery Lane - Bread Wrap
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.95 USD -
Beeswax Wrap - Bees and Honeycomb - Set of 3
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Christmas Beeswax Food Wraps - Pack of 3
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Wax Food Wraps - Assorted 3 Pack - Mushroom
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Luxury Tea Towel - Apple Orchard - 100% Linen
Regular price $26.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $26.95 USD -
Canvas Pouch - Art Supplies
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.95 USD -
Leather Novel -- Glass Bottle Car Freshener 8ml
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.95 USD -
Clover Soap - Wildflower Collection
Regular price $8.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.95 USD