Collection: Homekeeping
This collection includes a curated selection of homekeeping essentials that make daily work a pleasure to do. Cleaning products, furniture restoration, soaps, kitchen towels, & more!
-
Swedish Dishcloth - Shop Local
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 USD -
Beeswax Sandwich Bags - Set of 2 - Rainbows
Regular price $21.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.95 USD -
Beeswax Wrap - Bees - Extra Large
Regular price $16.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.95 USD -
Holiday Bread Wax Food Wrap - Winter Wonderland
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.99 USD -
Wax Bread Wrap - Meadow Magic - Flowers and Butterflies - Eco-
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.95 USD -
Beeswax Wrap Set of 3 - Gingham Dot and Stripe
Regular price $21.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.95 USD -
Prisma Beeswax Wrap Set of 3
Regular price $21.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.95 USD -
Beeswax Wrap - Bees and Honeycomb - Set of 3
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Christmas Beeswax Food Wraps - Pack of 3
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Beeswax Food Wraps - Honeycomb - Pack of 3
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Wax Food Wraps - Assorted 3 Pack - Mushroom
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Beeswax Bread Wrap - Coral Cross
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.95 USD -
Swedish Dish Cloth - City of Alton
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.95 USD -
Hand Soap Dispenser - 8.5oz Tile
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $11.99 USDSale -
Wooden Toilet Brush Set - Natural, Eco-Friendly - includes stand
Regular price $29.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.50 USD -
Canvas Pouch - Survival Supplies
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.95 USD